środa, 13 czerwca 2012

DIY

Ile razy podczas oglądania zagranicznych stron z ubraniami zdarza Wam się mówić: "Idealna rzecz dla mnie, tylko skąd mam wziąć pieniądze"? Nam zdarza się to bardzo często:) Dlatego, kiedy widzimy interesujący pomysł, od razu pojawia się w naszych głowach plan jak zrobić takie ubranie samemu. Niestety nie wszystko da się tak łatwo zrobić, do niektórych projektów potrzeba umiejętności szycia, albo dobrej krawcowej.

 Na szczęście obecna moda uliczna nie jest aż tak wymagająca, bluzki z frędzlami, luźne tank topy, spodenki z naszyciami czy różne ubrania z efektem "ombre" można szybko i prosto zrobić w domu :) Trailery jak je wykonać są w internecie w ogromnej ilości, więc wystarczy udać się do second-handu, wybrać jakiś ciuch nadający do przeróbki, zebrać materiały i do pracy! Pamiętajcie, że nie każda rzecz od razu wygląda fenomenalnie i niezwykle. Trzeba patrzeć oczami wyobraźni na efekt końcowy jaki można uzyskać. 

Rozglądajcie się za ciekawymi materiałami czy fasonami. Potem tylko zebranie narzędzi do pracy i zorganizowanie wolnego wieczoru- kilkadziesiąt minut i mamy oryginalną rzecz za niewielkie pieniądze!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz