poniedziałek, 4 czerwca 2012

Wszyscy mają hobby, mam i ja! Kiedy jesteśmy małymi dziećmi chętnie pozujemy do zdjęć, śmiejemy się, robimy głupie miny i nie przeszkadza nam, że jesteśmy w centrum uwagi. Z czasem jednak przychodzi zawstydzenie i ucieczka od aparatu, bo nie chcemy się pokazać ze złej strony, która może być przypadkowo uchwycona na zdjęciu. Rodzice czy znajomi robią nam fotografie na pamiątkę jakiegoś wydarzenia, a słyszą tylko: 'Usuń to, wyglądam tragicznie!'. Znajoma sytuacja? :)

O dziwo, w moim życiu nie nastąpiła taka zmiana i mimo upływu lat, czuję się dobrze przed obiektywem, lubię pozować i bawić się tym. Sprawia mi to przyjemność i satysfakcję, a zawsze zostanie mi po tym miła pamiątka na stare lata :D Oto i kilka przykładowych zdjęć:
                 ~Sandra.Zdjęcia by pM Paulina Mroczkowska Photography

11 komentarzy:

 1. Kochane!
  zakochałam się w tych zdjęciach :)
  są piękne.
  trzymajcie się, buziaki ;***
  jak znajdziecie chwilkę czasu, zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Racja fotki są extra,już mi wpadło kilka inspiracji do główki :D Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. jak można być tak ładną?<3<3<3  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia boskie, ja niestety wolę zdać za obiektywem niż przed nim:-)
  Dziękuję za odwiedziny - natomiast co do pytania o jagodowe cappucino to jest ono z serii Mokate Cappuccino One Cup. Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kobieto jakie cudowne zdjęcia! masz talent - wróżę Ci świetlaną przyszłość- top model edycja nr.3 nalezy do Ciebie! po prostu kwintesencja piękna - widac, że czujesz się dobrze przed obiektywem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ps. chciałam Cię subskrybować, ale nijak nie moge Cie dodać :<

  OdpowiedzUsuń
 7. ale obłędne fotki!!!!!!!
  uwielbiam je :)
  pozdrawiam i zapraszam do siebie, buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 8. this pictures are just amazing, love it and i just adore the style on this images, maybe do you want to follow each other, if you do than follow me at http://emnfashionandphotography.blogspot.co.uk/ and i follow you back :)
  XXX EMN

  OdpowiedzUsuń